Naše vinařství  sídlí v obci Bavory, nedaleko Mikulova  pod Pálavou. Historie našeho vinařství se nepočítá na několik pokolení. Zakladatel a majitel našeho rodinného vinařství je sklepmistr Jaroslav Drmola. Své zkušenosti a veškeré dovednosti ohledně vína získal v prestižních vinařstvích v Dolním Rakousku.

Nyní jsme již získané zkušenosti přetavili v celou řadu úspěchů našich vín v různých soutěžích. Vína z našeho vinařství se pila i na Hradě při předávání státních vyznamenání. Současné dovednosti nadále rozvíjíme a soustředíme se na aktuální trendy v oboru, abychom svým zákazníkům přinášeli vždy tu nejvyšší kvalitu.

Dům po rodičích, který tvoří hlavní základnu vinařství, jsme postupem času přeměnili z části na technologické zázemí a z části na sklep určený na zrání červených vín a degustační prostory pro skupinové akce. V patře nad sklepem je připraven také malý penzion pro 8 osob, který je určen především těm, kteří chtějí okusit více ze života ve vinařství a rozhodnou se tak strávit s námi více ze svého času.