Momentálně hospodaříme na čtyřech hektarech sadů a šestnácti hektarech vinic v nejlepších viničních tratích na úpatí Pálavských vrchů s typicky vápencovým podložím, které propůjčují našim vínům nezaměnitelný charakter.  Jihozápadní svahy Pavlovských vrchů, jsou považovány za oblast s nejlepšími podmínkami pro pěstování vína v České republice. Naše vinice rostou na tratích Pod Pálavou také Pod Státní, Anenský vrch a Maliny.

Jihozápadní svahy Pavlovských vrchů na Mikulovsku jsou považovány za oblast s nejlepšími podmínkami pro pěstování vína v České republice. Naše vinice naleznete na tratích Klentnice, Pod Státní, na Anenském vrchu, Za Kostelem a Pod Pálavou. Z celkové výměry držíme dva hektary výsadby odrůd Sauvignon a Chardonnay pro výrobu dnes tolik ceněných biovín.

Pěstované odrůdy v našich vinicích: Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Müller Thurgau, Muškát Moravský, Sauvignon, Hibernal, Ryzlink rýnský, Chardonnay, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Tramín červený, Pálava, Modrý Portugal, Svatovavřinecké, André, Zweigeltrebe, Frankovka a Rulandské modré.